Śledź nas:

 Nagrody | Celther
Jesteś tutaj   FIRMA >> NAGRODY I OSIĄGNIĘCIA

NAGRODY I OSIĄGNIĘCIA

2016
CELTHER POLSKA laureatem INNOWATORY WPROST 2016
Firma CELTHER POLSKA otrzymała główną nagrodę w kategorii Farmacja w ramach Innowatorów Wprost 2016, VI edycji konkursu dla najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w Polsce. Celther Polska wyróżniona została przede wszystkim za opracowanie oryginalnej, celowanej terapii przeciwnowotworowej. Laureaci INNOWATORÓW wyłaniani są na bazie autorskiego badania Innovation Research, które weryfikuje nakłady na badania i rozwój oraz inwestycje w innowacje i ich praktyczne zastosowanie w biznesie.
2015
Firma Celther Polska otrzymała nominację w programie wizerunkowym Symbol w kategorii EuroSymbol Innowacji 2015 za projekt 'Opracowanie innowacyjnej przeciwnowotworowej terapii celowanej'. Program ten prowadzony jest w "Monitorze Biznesu", niezależnym dodatku w "Rzeczpospolitej" oraz "Monitorze Rynkowym", niezależnym dodatku w "Dzienniku Gazecie Prawnej".
2015
Statuetka Marszałka Województwa Łódzkiego dla przedsiębiorców za efektywne wykorzystanie potencjału łódzkich naukowców.
2013
3 miejsce w konkursie na prezentację plakatu podczas '5th International Conference on Drug Discovery and Therapy' w Dubaju.
2012
Wyróżnienie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w kategorii 'Innowacyjny projekt branży farmaceutycznej/medycznej' za realizację projektu pt.'Innowacyjny żywy opatrunek biodegradowalny do ran przewlekłych i owrzodzeń'.
2011
Finaliści konkursu na 'Najlepszą firmę innowacyjną' podczas 10-tej edycji Bioforum 2011.
2010
Laureat konkursu 'Nominowani Łódź Proponuje - Innowacyjni i Kreatywni Łódź 2010'.
COPYRIGHT © 2014 CELTHER POLSKA