Śledź nas:

 Linie komórkowe
Jesteś tutaj   PRODUKTY >> LINIE KOMÓRKOWE

LINIE KOMÓRKOWE

       Celther oferuje szeroki zakres kultur komórkowych, które z powodzeniem są wykorzystywane w badaniach naukowych z zakresu onkologii, chorób kardiologicznych, cukrzycy oraz neurobiologii.
        Linie komórkowe firmy Celther są alternatywnym modelem badawczym wykorzystywanym w testach toksyczności w badaniach farmakologicznych. Linie te są bardzo dobrze scharakteryzowane i odpowiednie do oznaczania cytotoksyczności oraz genotoksyczności. Nasi eksperci dokładają wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy.

GENETYCZNIE LINIE KOMÓRKOWE
Celther oferuje genetycznie modyfikowane linie komórkowe mające zastosowanie w badaniach podstawowych, a także w rozwoju nowych leków.
LUDZKIE PIERWOTNE LINIE KOMÓRKOWE
Celther Polska oferuje ludzkie pierwotne nowotworowe liniie komórkowe wyprowadzone z różnych tkanek, m.in. z nowotwotu piersi, prostaty oraz jelita. Komórki te odzwierciedlają fenotyp oraz genotyp, jaki jest obserwowany in vivo, a którego nie odzwierciedlają komercyjnie dostępne stabilne linie nowotworowe.
hiPSc & POCHODNE hiPSc
Reprogramowane z dojrzałych komórek somatycznych indukowane pluripotentne komórki macierzyste posiadają zdolność do różnicowania się do każdego typu komórek. Wykorzystywana w Celther technologia reprogramowania umożliwia uzyskanie hiPSc z dowolnych komórek pochodzących z dowolnego dawcy.
DOJRZAŁE LUDZKIE KOMÓRKI
Celther wprowadził na rynek szerokie spectrum dojrzałych komórek, które mogą z powodzeniem być wykorzystywane nie tylko w badaniach podstawowych, ale także w nowych odkryciach zwiazanych z medycyną regenaracyjną.
COPYRIGHT © 2014 CELTHER POLSKA